Zaujímavosti

Veľmi hanebné správanie ženy pred Krčméryho očkovaním: Sledujte, čo si dovolila v priamom prenose!

Slovensko sa v sobotu večer dočkalo historického momentu v boji s pandémiou. Vo Fakultnej nemocnici Nitra zaočkovali ako prvého odborníka a infektológa Vladimíra Krčméryho. Na tlačovej konferencii sa však objavila aj žena, ktorej správanie bolo totálne nevhodné.

Žena v modrej bunde, ktorá stála počas tlačovky za ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím, riaditeľom nitrianskej nemocnice Milanom Dubajom a odborníkmi, ktorí sa snažia pomôcť Slovensku. Čo stvárala mohli vidieť všetci, ktorí sledovali živý prenos vysielaný včera v médiách. Upozornili nás na to aj viacerí čitatelia, ktorých jej správanie veľmi pobúrilo.

„Najskôr si všetko len natáčala na telefón a aj so sprievodom sa zabávali. Rúško mala na začiatku pod nosom a ukazovala gesto palca dole. Počas príhovoru Dubaja si známa šíriteľka dezinformácií rúško pomaly úplne stiahla. Smiala sa a do kamery dokonca aj zakývala. Riaditeľ v tých chvíľach hovoril o tvrdej realite nitrianskej nemocnice. Sú jednou z najzaťaženejších nemocníc. Viac ako 500 zamestnancov sa nakazilo koronavírusom. Hospitalizovaných je tu približne 150 pacientov a ich počet každým dňom stúpa. Lekár hovoril o smutnej skúsenosti, keď počas Štedrého dňa prijali 19 pacientov s COVID-19 a osem z nich už zomrelo. “ uviedol cas.sk

Zdroj: cas.sk FOTO: Reprofoto TA3

You Might Also Like