Zaujímavosti

Väčšina žien sa za to hanbí. Nato, aby ste si vytvorili s partnerom silnejšie puto, nemalo by byť pre vás tabú…

Pre niektorých bude táto správa novinkou, no pre niektorých určite nie, pretože táto chúlostivá vec sa už stala súčasťou ich vzťahu. Ako ste na tom vy?

Istá psychologická štúdia prišla na to, že uvoľňovanie plynov z nášho tela, teda prdenie, je jednou z najintímnejších záležitostí každého vzťahu. Vďaka tejto činnosti sa totiž medzi partnermi vytvára silné puto dôvery, keď sa jeden pred druhým nehanbia, nepretvarujú sa a pri nutkaní jednoducho vypustia všetky nahromadené plyny. Malo by sa však tak diať iba vo chvíli, keď sú partneri osamote, iba sami dvaja, teda určite nie v spoločnosti ostatných ľudí.

Zaujímavosťou je, že viacerí muži s touto chúlostivou záležitosťou, akou vyprázdňovanie určite je, problém nemajú, zatiaľ čo ženy sa hanbia o tejto téme vôbec rozprávať. A možno sa k nej ani pri žiadnom chlapovi nikdy neodvážia, ale svoj vzťah sa pokúsia posilňovať nejako inak.

Na záver ešte dodávame, že tieto veci by ste mali robiť iba v prípade, že to vášmu partnerovi neprekáža, pretože inak by to nemuselo skončiť utužovaním vzťahu, ale hádkou. Akokoľvek, stále platí, že ide o akýsi prejav dôvery, pretože túto vec väčšina z nás pri hocikom nerobí.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: prosvet.cz

You Might Also Like