Zaujímavosti

Tieto črty by mal mať každý muž, aby bol pre ženy atraktívnym. Suhlasíte s každým bodom?

Closeup view portrait of one handsome bearded young macho man with strong look hazel eyes and sexy lips standing in light looking forward in studio on black background square picture

Z vedeckého pohľadu sa skúsime pozrieť na to, čo by mal spĺňať muž, aby pritiahol každú ženu.

Číslo 1. Vek:
Ženám sa väčšinou nepáčia muži v ich veku, a istý výskum ukázal, že žena by si vybrala muža staršieho o niekoľko rokov, než sympatického muža v jej veku. Starších mužov považujú za vyspelejších a rozhodnejších.

Číslo 2. Hanblivejší úsmev:
Ženy nepovažujú za práve najpríťažlivejšie, keď sa muž smeje na celú miestnosť.

Číslo 3. Hranie na hudobnom nástroji:
Istí vedci raz urobili experiment, ktorý je veľmi zaujímavý. Hlavnou postavou bol muž, ktorý si pýtal od žien telefonne číslo, no vždy v rukách mal niečo iné. Napríklad raz to bola taška z telocvične, či v nich nemal vôbec nič, alebo držal gitaru. A hádajte, ktorá vec mala najväčší úspech? Gitara, až 35% žien mu dalo číslo, keď mal prázdne ruky podarilo sa mu získať 14% čísiel od žien no a najmenej by mu dalo za športovú tašku, len 9%.

Číslo 4. Brada:
Je to jasné. Ženám sa páčia muži, ktorí sú zarastení alebo majú tzv. „strnisko“. Naopak sa mi nepáči čerstvo oholená tvár či priveľká brada.

Číslo 5. Keď nemíňa peniaze, kde sa dá:
Mužov, ktorí si radšej ušetria peniaze, akoby ich mali všade utratiť, považujeme za atraktívnejších.

Číslo 6. Hranatejší typ tváre a obočie muža:
Áno, ženy vôbec nepriťahujú muži, ktorých obočie je viac upravenejšie ako u niektorých žien. Taktiež ich priťahuje hranatá tvár, a práve tieto dve črty považujú za istý symbol mužnosti.

Číslo 7. Zvieratká:
Toto považujeme za samozrejmý fakt, predsa nie je nič krajšie pre ženské oko, ako keď vidí, že sa muž dokáže postarať o svojho domáceho miláčika.

Číslo 8. Jazvy:
Jazvy sú pre ženy znakom toho, že nemajú dočinenia s nejakým cukrúšom.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: brightside.me /bigstock.com

You Might Also Like