Zaujímavosti

Tento test osobnosti o Vás prezradí veci, ktoré ste o sebe vôbec netušili! Čo vidíte na tomto obrázku?

Tento test je inšpirovaný a vypracovaný na základe veľmi populárneho a stále používaného Rorschachovho testu. Ten pozostáva zo série desiatich obrázkov, pričom súčasťou každého je niekoľko možností. Človek, ktorý test podstupuje, si musí čo najrýchlejšie zvoliť jednu z nich a povedať, čo mu obrázok pripomína. Test, ktorý nájdete nižšie funguje na rovnakom princípe. Zahľadte sa na obrázok a čo najrýchlejšie odpovedzte – čo vidíte? Explóziu, dve ruky, strom alebo nič?

Explózia
Máte dobre vyvinutú fantáziu, ktorá Vás už mnohokrát zachránila. Ste veľmi kreatívny a venujete sa nejaké umelecké činnosti – či už v rámci plateného zamestnania, alebo v rámci svojho voľného času. Ak ste svoj talent zatiaľ neobjavili, popremýšľajte nad tým, či ho v sebe len nepotláča. Čo ste robili najradšej v období detstva? Nebol to spev alebo kreslenie? Využite tvorivú energiu a objavte pomocou nej skutočnú radosť zo života.

Dve ruky
Ak ste na obrázku ako prvé zbadali dve ruky, väčšinou sa vo svojom živote spoliehate na Vaše dobre vyvinuté logické myslenie. Na veci sa pozeráte reálne a nič si neidealizuje. Ak niekto z Vášho okolia potrebuje racionálne radu, kedykoľvek sa na Vás môže obrátiť. Racionalita a bystrá myseľ Vám pomáhajú dostať sa aj z tých najnáročnejších životných situácií. Do kariet Vám hrá aj to, že nepodliehate panike a vždy si zachováte svoj pokoj, ktorý dokážete odovzdať aj ostatným.

Strom
Ste veľmi pozorným a všímavým človekom, ktorému neuniknú ani tie najmenšie detaily. Vašej nevýhodou však je, že sa až príliš nechávate ovplyvniť náladami svojho okolia. Viete však, ako od ľudí získať informácie, ktoré potrebujete. V pracovnej oblasti ste väčšinou úspešní a najviac sa Vám darí v zamestnaniach, ktoré vyžadujú vysokú mieru svedomitosti a presnosti.

Nič
Ak ste na obrázku nedokázali rozpoznať ani jednu z možností, je to znakom Vašej vyčerpanosti. Doprajte si odpočinok, lebo prepracovanosť sa čoskoro môže odraziť vo viacerých oblastiach vášho života. Momentálne Vám robí problém prijať názory iných a pozrieť sa na veci aj z iného uhla pohľadu. Kritiku od ľudí si beriete príliš osobne. Dajte si pauzu a vydýchnite si, niekoľko dní strávených osamote v pokoji Vám dodá novú silu pre nový začiatok.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like