Zaujímavosti, Život

Táto žena schudla neuveriteľných 57 kíl a rozhodla sa ukázať svoju postavu. Toto však nikto nečakal!

Dionne Gomez schudla neuveriteľných 57 kilogramov po varovaní lekárov, že sa jej začína rozvíjať cukrovka a má spánkové apnoe. Podrobila sa operácii, pri ktorej jej zmenšili žalúdok.

Po zákroku začala aj 4-krát do týždňa cvičiť. Extrémna strata hmotnosti si však vypýtala svoju daň. Ľudská koža je síce elastická, ale aj táto jej schopnosť má svoje limity. Z 28-ročnej dievčiny ubudlo toľko tuku, že jej koža na tele ostala škaredo ovísať. Vidieť to hlavne na jej prsiach a bruchu, ramenách a zadku.

 „Mám to po celom tele, od krku dole. Vyzerá to ako telo 90-ročnej ženy,“ vyjadrila sa pre Mirror.co.uk zúfalá Američanka. Tvrdí, že má kvôli tomu ešte menej sebavedomia než za svojich „tučných“ čias.

Bez výsledku vyskúšala už množstvo prostriedkov, ktoré mali jej pokožke vrátiť stratenú pružnosť. Aj keď vhodným oblečením zakryje veľa, stále musí so sebou vláčiť kilá nadbytočnej kože. Rozhodla sa jej preto zbaviť operáciou. Na tú chce teraz cez crowdfunding vyzbierať okolo 15 000 libier (cca 16 660 eur).

You Might Also Like