Zaujímavosti

Strašný incident v škole, kam chodí George, spôsobil, že jeho rodičia žijú v strachu!

Osud kráľovskej krvi je náročný – ľudia z kráľovskej rodiny nemôžu urobiť krok bez toho, aby na to nereagovali média. Princ George nastúpil 1. septembra do školy a nenechala si to ujsť žiadna svetová televízia.

Novinári boli prekvapení výberom školy, keďže sa predpokladalo, že bude študovať tam, kde jeho otec aj starý otec.

„Bol to zaujímavý týždeň. Mnohí rodičia privedú do školy svoje deti ešte so slzami v očiach. Je to o sentimente, deti sú v skutočnosti v poriadku,“ tvrdí vojvoda z Cambridge.

William priznal, že George nie je úplne nadšený z faktu, že školu musí navštevovať každý deň.

„Všetci vidíme, ako mu to dlho trvá, kým sa vychystá, pretože sa mu tam vôbec nechce ísť. Dokonca sa ma opýtal: „Toto musím robiť do konca svojho života?“ “

Obaja rodičia požiadali učiteľov, aby kvôli nemu nerobili žiadne výnimky. Neznamená to však, že s ním chodia do školy aj bežné deti – školné sa pohybuje v závratnej výške.

Len sa pozrite na menu v škole, môžete tam nájsť jahňacie mäso s čerstvými bylinkami, treska v omáčke, bruschetta s paradajkami a avokádom, koláče plnené s morčacím, filé z lososa, marhuľové koláče, mliečne kokteily či torty.

Napriek vysokému štatusu školy, jej bezpečnostný systém v nie najlepšom stave. Nedávno do budovy prenikla cudzia žena, ktorá vystrašila učiteľov. Predstavila sa ako návšteva, no keď ju neskôr opäť zbadali pri vchode s veľkým ruksakom, učitelia okamžite zavolali políciu. Žiadne z detí, vrátane pravnuka Alžbety II, netrpelo.

Po zadržaní sa prišlo na to, že žena má psychické problémy a je doslova posadnutá životom princa Williama a Kate Middletonovej. Kto vie, možno chcela uniesť najslávnejšieho žiaka na svete?

Ako je vidieť, ani fakt, že ste súčasťou kráľovskej rodiny a následník koruny, neznamená bezpodmienečnú bezpečnosť. Po tomto incidente ostraha na škole zvýšila a ostáva len dúfať, že niečo podobné sa už nikdy nezopakuje.

zdroj:ofigenno.com

You Might Also Like