Uncategorized

Rozprávate sa viac so svojou kamarátkou ako so svojím manželom? Prečo sa ale tak bojíme podeliť o svoje skúsenosti s najbližšou osobou: manželom alebo manželkou?

Ľudia majú tendenciu robiť chyby, najmä pokiaľ ide o milostné vzťahy. Napríklad neskúsená mladá vydatá žena bude pravdepodobne na verejnosti prať špinavé prádlo a o svojich problémoch s manželom bude hovoriť svojim priateľom. Zrelá vydatá žena zároveň príde k svojmu manželovi a venuje mu všetky podrobnosti zo života svojich priateľov.

To sa samozrejme nestáva vždy a nie pre všetkých. Avšak, slávna psychologička Anna Kiryanova je presvedčená, že skôr či neskôr žena nevedomky zradí buď jej priateľa alebo manžela.

MLADÁ VYDATÁ ŽENA

Ženy sa musia podeliť o svoje skúsenosti s ostatnými. A ak sa problémy týkajú vášho manžela, ku komu by ste mali ísť, ak nie k vašej priateľke? Tento model správania je skutočne typický pre našu spoločnosť. Je pravda, že nie každý myslí na možné dôsledky.

Ženy môžu medzi sebou diskutovať úplne o všetkom. A ťažko by niekto chcel, aby priateľka svojej ženy vedela o všetkých podrobnostiach ich osobného života. A intímne? A všetky tie hlúpe sťažnosti, chyby a zlé slová? Ak je žena urazená, môže sa z emócii začať sťažovať na svojho manžela.

V očiach svojej kamarátky teda neukazuje svojho manžela v najlepšom svetle . Z tohto dôvodu môže byť priateľ zaujatý voči mužovi a vedome ho odsúdiť za akékoľvek činy. Aj keď v skutočnosti nikdy nebude vedieť všetko, čo sa skutočne stalo. Ženy predsa milujú všetko prikrášliť.

Môžete mať pocit, že nerobíte nič zlé. Ale v skutočnosti môže takéto správanie rodinu úplne zničiť . Kiryanova to nazýva malou zradou, ktorá vyvoláva kumulatívny efekt. Muž skôr či neskôr pochopí, čo sa deje za jeho chrbtom. A verte mi, že sa mu to určite nebude páčiť.

Zrelá vydatá žena

Absolútne podobná situácia môže nastať vo vzťahu k priateľovi. Teraz sa manžel stáva záchranným vankúšom pre slzy a sťažnosti. Žena mu hovorí o všetkých nuansách a detailoch života jej kamarátky . A ak sa, nedajbože, dámy pohádajú, bude musieť chudák dvakrát poslúchať.

Ak sa spoznávate, zvážte, či sa to oplatí robiť. Keď zdieľate takéto veci so svojím manželom, odhalíte všetky chyby a nie najlepšie stránky svojej priateľky. Aj keď ju, samozrejme máme radi. To však nezabráni vášmu manželovi, aby sa k nej začal správať opatrne, ba dokonca až neprívetivo.

Je nepravdepodobné, že sa vašej priateľke bude páčiť, že váš manžel o nej vie všetko. Aj keď ti úplne dôverovala, a v skutočnosti jej mužovi nebola cudzia. Ukázalo sa teda, že vo výsledku sa ženy hádajú ešte viac. A v najhoršom prípade prestanú komunikovať.

Mimochodom, sú aj horšie prípady. Napríklad muž začne podvádzať svoju ženu a priateľka ju zradí. A možno najklasickejšia verzia: manžel podvádza svoju ženu nielen s hocikým, ale aj s jej najlepšou kamarátkou . Tvárou v tvár niečomu takému?

Neperte špinavé prádlo na verejnosti

Nech sa vo vašej rodine stane čokoľvek, je lepšie o tom nehovoriť svojim priateľom. Vyňatím špinavej bielizne z chaty ju ešte viac znečisťujete. A veľmi často ženy namiesto toho, aby diskutovali o vzrušujúcich problémoch so svojím manželom , utekajú za svojimi kamarátkami. Rovnako ako, je potrebné poradiť. Výsledkom je, že všetky sťažnosti sú stále utíšené a hromadia sa vo vnútri.

Keby sa vydatá žena okamžite porozprávala s manželom o tom, čo ju trápi, štatistika rozvodovosti by nebola až taká žalostná. To isté však platí aj pre mužov. Koniec koncov, majú tiež tendenciu diskutovať o svojich manželkách s priateľmi. Prečo sa ale tak bojíme podeliť o svoje skúsenosti s najbližšou osobou: manželom alebo manželkou?

Mnohým sa zdá, že priateľ, ktorý je nezainteresovanou osobou, bude schopný navrhnúť, ako najlepšie postupovať . Poriadne poradí a vždy podporí, pretože vás bezpodmienečne miluje. Len vy však viete lepšie, ako vyriešiť ten či onen problém. A nakoniec sa stále ukazuje, že spočiatku bolo treba iba hovoriť s jej manželom.

Rada

Sme presvedčení, že harmonické spojenie je možné, ak obaja partneri prestanú mlčať . Prestaňte v sebe hromadiť nevôľu alebo vyhadzovať všetku negativitu na svoju priateľku. Ak sa naučíte strážiť tajomstvá iných ľudí a začnete si vážiť dôveru ľudí v seba, môžete si vybudovať akýkoľvek vzťah.

Bude skvelé, ak sa s nami podelíte o svoje skúsenosti. Čakáme na Vaše príbehy v komentároch!

You Might Also Like