Zaujímavosti, Život

Po pôrode táto žena vážila približne 100 kg…pozrite sa, ako vyzerá dnes. Pozeráte sa na matku 5 detí!

Určite týmto problémom trpí nejedna mamička po pôrode. Na svet im prišlo vytúžené dieťatko a spolu s tým sa na ich tele nahromadili aj prebytočné kilogramy. Samozrejme, začať so športom a zdravším stravovaním sa dá kedykoľvek, no nájsť si čas popri deťoch je niekedy skutočným zázrakom.

Rozhodli sme sa nájsť niekoho, komu sa to podarilo aj napriek zamestnaniu a deťoch. Vieme, že začiatky sú ťažké, ale ak máte tú správnu motiváciu a vidíte, že sa to naozaj dá, nič vás už nedokáže zastaviť!

Úplnou náhodou sme na jednej sociálnej sieti natrafili na ženu, ktorá je pre mnohé mamičky veľkou inšpiráciou. Simone Gately má 35 rokov a je matkou 5 detí. Keď bola prvýkrát tehotná, jedla takmer nepretržite a jej hmotnosť vzrástla trojnásobne z jej pôvodnej váhy.

Po prvom pôrode vážila približne 100 kg, hoci teraz, pri pohľade na ňu, je tomu ťažké uveriť.

Bola názoru, že žena by mala vyzerať dobre a zdravo bez ohľadu na to, koľko detí porodila. Byť však ženou a matkou zároveň, predstavuje robenie 1000 vecí počas dňa a pritom nezabudnúť pracovať aj na sebe.

Každý deň vstáva o 5 ráno a kým jej detská škôlka spí, pokojne sa venuje sebe a svojmu telu. Dvakrát týždenne si zabehne do telocvične, kde cvičí s váhami. Na svojom profile ukazuje a rozpráva o tom, ako sa dať po pôrode do formy.

Po rannom cvičení sa vyberie vyvenčiť psa a na každodenné drepy používa váhu svojich vlastných detí.

Je pravdou, že mala aj šťastie, pretože jej manželom je 45-ročný profesor-dietológ, ktorý žene pomáha pri dodržiavaní jedálnička. Športu sa venuje aj ich 5 detí: Minnie (2 roky), India (5 rokov), Blossom (6 rokov), Chester (7 rokov) a Summer (9 rokov).

Počas dňa chodí s deťmi na prechádzky a učí ich žiť aktívnym životným štýlom. Snaží sa s nimi tráviť čo najviac času vonku, pretože je to lepšie ako ich nechať sedieť doma a hrať počítačové hry.

Po svojom piatom tehotenstve mala viac ako 120 kg, ale vďaka láske k športu sa toho raz-dva zbavila.

Je príkladom, že nie je potrebná neustála návšteva posilňovní, aby ste dosiahli pevné telo a ploché bruško. Okrem toho sa snaží konzumovať len čerstvo pripravené jedlo, vyhýba sa rafinovaným výrobkom ako sú cestoviny, sladkosti a pečivo.

Ako vidíte, Simone nemá žiadne špeciálne tajomstvá, každý deň na sebe tvrdo pracuje a hlavnou vecou je, že si nevymýšľa zbytočné výhovorky.

Zdravý životný štýl je zvyčajne spojený s niečím nudným, no v skutočnosti to tak vôbec nie je. Správny spôsob života pomáha človeku realizovať svoje plány, dosiahnuť svoje ciele, vždy byť na vrchole a vyzerať skvele.

Navrhujeme, aby ste v praxi uplatňovali tieto zásady zdravého životného štýlu a všimnete si, ako radikálne sa zlepší nielen nálada, ale aj kvalita vášho života.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj:takprosto.cc

You Might Also Like