Zaujímavosti, Život

Niekoľko sekúnd pred smrťou vyhodila svoje dieťa z okna. Keď sa dozviete dôvod, urobili by ste to isté

V malom mestečku v Illinois v Spojených štátoch sa každý pozná s každým. V tomto pokojnom mieste bývala so svojou rodinou a snúbencom 21 ročná Shelby Ann Carterová. V januári tohto roka, porodila svoje prvé dieťa – dcéru menom Keana.
30. januára, deň po jej 21. narodeninách sa stala tragédia. Shelby bola sama doma, keď volala tiesňovú linku. Vydesená povedala, že jej dom je v plameňoch a nemôže chytiť dych kvôli dymu.


SOURCE: FACEBOOK

Záchranári našli Shelby na druhom poschodí – mŕtvu. Žena zomrela na otravu oxidom uhoľnatým. Keanu ale našli pred domom v sedadle. Ako je to možné? Shelby chcela zachrániť svoje dieťa. Posadila dievčatko do autosedačky a tú potom vyhodila z okna. Obetovala svoj vlastný život pre svoje dieťa.


SOURCE: FACEBOOK
Lekári okamžite vzali malú Keane do nemocnice. Bola v poriadku. Ešte v ten istý deň dievčatko z nemocnice prepustili a zverili do starostlivosti rodiny. Po tejto tragédii sa celé mesto sa rozhodlo zaplatiť rekonštrukciu domu chudobnej rodiny.
Keď Kean vyrastie, nebude si svoju mamu pamätať, môže si ale byť istá, že ju milovala viac než svoj život. Nezabudnite zdieľať tento dojemný príbeh.

SOURCE: FACEBOOK

You Might Also Like