Zaujímavosti

Najmódnejšie odtiene roku 2021! Stojí za to si ich pridať do Vášho šatníka.

Všetky ženy módy vedia, že tento rok si dizajnéri veľmi vážia kombináciu čiernej a bielej. Trendy jari a leta však budú veľkorysé a pestré farby. Čiernobielo a jas sa teda na módnom Olympuse zaobíde bez problémov. Predstavujeme Vám najmódnejšie odtiene roku 2021 , ktoré stojí za to pridať do vášho šatníka, ak chcete zriediť monotónnosť.

TRENDY ODTIENE – 2021

Trendy roku 2021 sú veľmi kontroverzné: ocitajú sa v nich rezervované plaché ženy aj milovníčky nehoráznosti. Odvážne ženy módy budú mať určite z čoho vyberať. Jar je už tu, tak prečo dodať svojmu vzhľadu sviežosť a jas? A tu je zoznam odtieňov, ktoré budú v blízkej budúcnosti obzvlášť populárne .

Horká oranžová

Farba šťavnatej oranžovej vyzerá veľmi jasne a sýto, a to ako v sólovom prejave, tak v harmónii s ostatnými odtieňmi. Táto bohatá oranžová sa hodí k bielej, béžovej a hnedej.

Bylinkovo ​​zelená

Neobchádzajte tiež zelenú farbu, konkrétne odtieň čerstvo pokosenej trávy . Vyzerá veľmi sviežo a prirodzene – presne to, čo potrebujete na jar. V tomto odtieni vyzerajú obzvlášť dobre ľahké šaty a dlhé nohavice zo širokých nohavíc vyrobené z tenkých materiálov.

Bledá žltá

Najjemnejší svetlo žltý odtieň , ktorý pripomína jemné jarné lúče slnka, bude dokonalou farebnou schémou pre akýkoľvek odev. Spája v sebe skromnosť a okázalosť: nie príliš provokatívnu, ale ani nudnú. Čisté estetické potešenie.

Modrá obloha

Ďalšia jarná farba, z ktorej dýcha sviežosťou a mladosťou. V nebesko modrom outfite sa z každej ženy stane ladná kvetina. Ľahké textílie pomôžu dodať obrazu beztiažový stav a zmyselnosť.

Všetky odtiene ružovej

Vyzerá to, že návrhármi sa prehnala vlna nostalgie po roku 2000, takže na jar a v lete roku 2021 budú relevantné všetky druhy ružových odtieňov . Je teda čas vyskúšať obľúbenú farbu Paris Hilton. A nemyslite si, že iba šaty a minišaty vyzerajú organicky v ružovej farbe. Ružový nohavicový kostým je veľmi zaujímavé riešenie.

V outfitoch vyššie uvedených odtieňov určite nezostanete bez povšimnutia. Teraz môžete bezpečne ísť nakupovať a zaobstarať si módne šaty, aby ste jar spoznali novým spôsobom. Ktorý odtieň je vám najbližší?

You Might Also Like