Život

Manžel ju vyhodil z domu, aby si do neho mohol nasťahovať milenku. To, čo urobila jeho manželka, je neuveriteľné – prečítajte si celý príbeh!

Pomsta je prvá vec, ktorá človeka napadne hneď po tom, ako sa dozvie, že ho podviedla milovaná osoba. Toto je príbeh Jakea a Edith, ktorí boli manželia 37 rokov. Edith bola v šoku, keď ju po takmer 4 dekádach muž opustil kvôli mladšej sekretárke. Jake vyhodil Edith z domu. K vysťahovaniu jej dal len 3 dni, pretože už očakával svoju novú lásku.
Prvý deň si Edith zbalila všetky veci, druhý deň zavolala sťahovákov a na ten tretí si uvarila skvelú večeru – krevety, kaviár a skvelé víno. Keď dojedla, schovala zvyšky jedla do vnútra záclonových tyčí.

Keď sa Jake vrátil domov so svojou novou priateľkou, prvé dni pre nich boli ako z rozprávky. S odstupom času ale začal ich krásny dom smrdieť. Pár vyskúšal všetko aby sa prenikavého zápachu zbavil, nič však nezaberalo. Všetko umyli, vyvetrali, skontrolovali klimatizáciu, a zavolali aj deratizáciu. Jake sa spoločne s milenkou z domu nakoniec vysťahovali.
Nemohli pre dom nájsť kupca, pretože stále neskutočne smrdel. Správa o dome sa rýchlo rozšírila a žiadna agentúra sa prípadom nechcela zaoberať. Pár na nový dom nemal peniaze, a tak si musel z banky vziať hypotéku. Potom mužovi zavolala jeho bývalá manželka Edith. Pýtala sa, čo má nové. Muž žene povedal o situácii s domom. Edith muži povedala, že dom od neho odkúpi za 10% ceny. Muž okamžite súhlasil.

Ak vás tento príbeh pobavil rovnako tak ako nás, zdieľajte ho!

You Might Also Like