Zaujímavosti

Čo vidíte na obrázku ako prvé? Obrázkový test o vás opäť prezradí zaujímavé veci

Väčšina ľudí si myslí, že sa veľmi dobre pozná. Môžete si to teda overiť aj vy priamo sami na sebe.

Stačí sa pozrieť na obrázok a povedať, čo vidíte ako prvé. Prvá vec, ktorú uvidíte na fotke o vás veľa napovie. Chcete nahliadnuť do svojho najskrytejšieho „ja“?

 

a.) mužská tvár
b.) jablká
c.) muž, ktorý sedí a číta si

 

a.) auto
b.) človek s ďalekohľadom
c.) písmeno A

a.) bowlingové kolky
b.) stopy po topánkach
c.) matriošky

a.) jablko
b.) motýľ
c.) nôž

a.) tvár
b.) pes
c.) zráz

a.) krokodíl
b.) hory a voda
c.) ľudia v člne

a.) veľryba
b.) mesiac a hviezdy na vodnej hladine
c.) muž na surfe

 

Vyhodnotenie

 

 

 

Najviac odpovedí A 

To najdôležitejšie, čo vás charakterizuje je intuícia. K nej sa pridáva zvedavosť, múdrosť, radosť a spokojnosť. Svet je pre vás plný tajomstiev a skladá sa z mnohých úžasných maličkostí, ľudí a situácií, ktoré neustále stimulujú vašu predstavivosť a tvorivosť. Váš život je maľovaný krásnymi farbami a na všetko okolo sa pozeráte kreatívnym okom. Čokoľvek sa vám stane, dokážete to obrátiť na pozitívum a odniesť si poučenie. Na životné otázky nikdy nehľadáte jednoduché odpovede.

Najviac odpovedí B 

Ste človek, ktorý je až neskutočne normálny a to vo všetkom, vo svojich názoroch, v správaní a vzťahoch k ľuďom. Veľmi veľa vecí v živote získate bez námahy. Ľudia naokolo vás majú radi, pretože nie ste konfliktný, ani príliš kritický. Väčšinu času máte dobrú náladu a priatelia vás vnímajú ako optimistu. Je len veľmi mala pravdepodobnosť, že by ste mali depresie a psychosomatické ochorenie.

Najviac odpovedí C 

Zdá sa, že ste vyrovnaný človek. Občas môžete mať dni, kedy ste extrémne veselý alebo smutný, ale to je v poriadku. Obyčajne máte aj veľmi pevné zdravie. Ste sebavedomý, spoločenský, ľahko sa zoznamujete a rýchlo zapadnete do každého kolektívu. Máte veľa záujmov a sklony k dobrodružstvu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like