Zaujímavosti

Čo váš ukazovák prezradí o vašom charaktere a vzťahu k ľuďom?

Každý človek je iný a aj tvar prstov a nechtov má každý z nás rozdielny.

Existujú 3 typy prstov, podľa ktorých je možné zistiť, aký typ človeka ste.

#Typ A

Ste skôr introvert a nerád dávate svoje city najavo. Zvyčajne sa správate melancholicky a to vám pomáha predstierať, že ste silná osobnosť. Ľudia vás berú ako chladnejšieho človeka, ale v kútiku duše takí nie ste. Ste nezávislá osobnosť, ktorá je vnútri emotívna a citlivá, ale nedávate to najavo. Naopak v spoločnosti sa viete správať a pôsobíte elegantne. Neznášate klamárov, podvody a pokrytectvo.

#Typ B

Nie ste príliš zodpovedná osoba. Zodpovednosti a iniciatíve sa skôr vyhýbate, ste radšej, keď vás niekto vedie. Ak sa do niekoho zamilujete, je to navždy. Patríte len tomuto človeku a venujete mu všetku svoju pozornosť a čas. Ste veľmi citlivá osoba, a keď sa pre niečo rozhodnete, tak to tiež aj dokončíte.

Pri akejkoľvek situácii dokážete zachovať pokojnú hlavu, aj keď vo vnútri ste v roztržení. Ste veľmi zraniteľní, preto by ste si mali dávať pozor na to, komu dôverujete. Snívate o tom, že stretnete človeka, ktorý vás bude milovať tak moc, ako ste schopní milovať vy.

#Typ C

Ste taký menší nervák a je veľmi ľahké vás vyprovokovať. U ničoho dlho nezostanete a málo čo dokončíte. Ste zahľadení skôr do seba, ale dokážete rešpektovať aj iných. Nemáte radi zbytočné problémy a neradi sa púšťate do vecí, ktorým nerozumiete alebo ktoré sa vás netýkajú. Ak sa s niekým hádate, nemáte problém prísť s ospravedlnením ako prvý, pretože sa nedokážete hádať príliš dlho. Dokážete odpúšťať rýchlo. Chcete, aby vám ľudia verili a dokázali sa na vás spoľahnúť. Aj vy by ste si mali dávať pozor na to, komu veríte. Ste veľmi citlivý a zraniteľný človek.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like