Život

77- ročná žena vyberala peniaze z bankomatu, keď k nej prišla trojica mužov, ihneď pochopila, že si vybrala zlú babičku.

Väčšina ľudí si myslí, že babičky sú dôverčivé a slabé. Verili v to tiež Piper Dumitru, Florin Geblescu a Felix Stoica. Túto chybu už nikdy neurobia. Keď ich jedného dňa pustia z väzenia …

Vráťme sa ale na začiatok. Zoznámte sa s Winifred 77 ročnou Britkou. Jedného dňa potrebovala hotovosť na nákup a tak ju išla vybrať z bankomatu.

Keď už držala v rukách peniaze, prišla trojica mužov. Jeden z nich, Piper (prvý vľavo) do nej strčil a chcel jej ukradnúť peniaze.

Rozčúlená babička chytila muža za kapucňu a niekoľkokrát mu hlavu udrela o bankomat. Vydesení muži utiekli z miesta činu, ale polícii sa ich rýchlo podarilo vypátrať. Piper si zabudol vyzliecť zakrvavené oblečenie, vďaka čomu ho polícia rýchlo našla. Muži sú už vo väzení a čakajú na rozsudok za napadnutie a pokus o lúpež.

Na internete sa stal tento príbeh senzáciou a nám nezostáva nič iné, než sa o tento príbeh podeliť. Potlesk pre Winifred!

Ak vás tiež príjemne prekvapila reakcia 77 ročnej babičky, nezabudnite zdieľať na Facebooku! Je úžasná! 🙂

You Might Also Like